EN İYİ NFT SATIŞ SİTELERİ

NFT gerçeğinin hayatımıza girmesi ile birlikte NFT satış sitelerinin güvenilirliği ve aktifliği de hem üretici hem de alıcılar için büyük önem arz etmeye başladı. Cüzdanlara yatırılan yüksek meblağlar bir yana verilen emeğinde çöp olma olasılığı da insanları bu konuda oldukça hassas olma yoluna itti.

İşte insanların genellikle kullandığı NFT SATIŞ SİTELERİ ;

BİNANCE

En güvenilir kripto para borsalarının zirvesinde yer alan Binance, NFT SATIŞ konusunda da en iyilerden birisi. Üstelik NFT kazmak hem de NFT satış için kullanabilmek mümkün. En iyi NFT satış siteleri arasında bulunan bu site aynı zamanda sürpriz kutularla da NFT kazanma şansı verir. Bu siteye NFT yüklemek tıpkı bir siteye görsel yüklemeye benziyor. Bu site üzerinde ürünlerinizi ister sabit fiyat üzerinden isterseniz de açık arttırma yolu ile satabilirsiniz.

OPENSEA

En iyi NFT SATIŞ SİTESİ hiç şüphesiz Opensea oluyor. Üstelik kullanıcı ve satış hacmi bakımından da en büyük NFT pazarı olduğunu söylemek mümkün. Opensea bunun yanı sıra ilk NFT sitesidir. Bu site aynı zamanda yüzlerce kategorisi ile yüksek satış hacmi veren bir sitedir. Opensea üyeleri için 30 ürüne kadar ürün listeleme imkanı sağlıyor. Ethereum blokları ve gaz limitleri ise listelemenin en önemli etkenlerinden birisi. Bu siteye ilk kez ürün yüklediğinizde 60-200 dolar aralığında bir ücret ödemek gerekiyor. İlk yüklemelerden sonra ki yüklemelerinizde ise sadece komisyon ödüyorsunuz ve bu komisyonda yaptığınız satışın %3’ lük kısmına denk geliyor. Bu sitede ücretsiz NFT oluşturabiliyorsunuz fakat satış yapmak istediğinizde kesinlikle bir ücret ödemek zorunda bırakıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir