NFT MARKET

NFT NEDİR

NFT’ler değiştirilemeyen belirteçlerdir. Başka bir şeyle değiştiremeyeceğiniz benzeri olmayan öğelerdir. Günümüzde çoğu NFT dijital olma yolundadır.Bu durum içerik üreticilerinin, onları destekleyen kişilere nadir ve benzersiz bir şey vermesini özellikle kolaylaştırır.

EN POPÜLER NFT SİTELERİ

Birçok NFT platformu,alıcıların dijital bir cüzdana sahip olmasını ve satın alım işlemlerini ödemek için kripto para kullanmasını gerektirir.

OPENSEA

Opensea açıkça kendisini en büyük NFT PAZARI olarak tanımlıyor. Sansüre dirençli alan isimleri , ticaret kartları ,spor ve koleksiyonlara ait ürünler dahil olmaz üzere çok çeşitli değiştirilemeyen belirteçler sunar müşterilerine.

RARİBLE

Bu market- ERC-20 RARI tokeni bulunan kişilerin bulunduğu bir NFT PAZAR yeridir. Rarible, bu jetonu NFT pazarında satın alan veya satarak platformda aktif bulunan kullanıcılarına verir.

SUPERRARE

SuperRare , kullanıcıların benzersiz , tek sürümü olan dijital sanat eserlerini alıp satmaları için bir pazar yeri olmaya güçlü bir şekilde odaklanır.

Platformda bulunan sanat eserleri, ağda bulunan bir sanatçı tarafından özgün olarak oluşturulur ve sahip olabileceğiniz veya takas edebileceğiniz ,  kripto paralar ile toplanabilen bir dijital öğe olarak sunulur.

FOUNDATİON

Foundation, kültürü ileriye taşıyabilmek adına dijital üreticileri , kripto yerlilerini ve koleksiyon yapan kullanıcıları bir arada toplayabilmek adına tasarlanmış ve kurulmuş bu konuda uzman bir platformdur. Kendilerine yeni yaratıcı ekonomi diyen bu platformun ilk odak noktası ise dijital sanattır.

ATOMİC MARKET

ATOMİC MARKET, birden çok web sitesi tarafından kullanılmakta olan , paylaşılan bir likidite NFT PAZARI akıllı sözleşmesidir. Paylaşılan likidite , bir piyasada listelenen her şeyin aynı zamanda diğer piyasalarda da görünmesi / gösterilmesi anlamına gelir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir