NFT YAPMA PROGRAMI

Konu NFT olunca bir çok insanın aklına hepsi birbirinden ilginç olan resimler gelmekte. Siz de bu birbirinden ilginç olan resimlerden yapan kişilerden olmak istiyorsanız yani kendi NFT’lerinizi yapmak istiyorsanız en iyi NFT yapma programları harika bir seçimdir. Hemde birçok program ücretsiz NFT resmi oluşturma imkanı ve avantajı sunmaktadır.

EN İYİ 3 NFT YAPMA PROGRAMI

KRİTA

Kullanıcı dostu özellikleriyle en iyi NFT YAPMA PROGRAMI krita olarak geçmektedir. İçerik üreticilerine sınırsız özgürlük sunan Krita, 100’ü aşkın fırça sayısı ile hayal ettiğiniz resimleri kolayca oluşturmanızı sağlar. Bunun yanı sıra çok hızlıdır ve kendinize göre özelleştirme işlevlerine sahiptir.

Örneğin resim kitaplığınıza daha fazla fırça, eklenti, desen ya da vektör araçları ilave edebilirsiniz. Krita yaklaşık olarak 2004 yılından beri faaliyet gösteriyor ve her zaman popüler bir çizim programı oldu. Bunun yanında NFT sistemine en iyi uyum sağlayan yazılımlardan biri olduğunu da söylemek gerekli.

NFT ART GENERATOR

Dijital sanatçılar için en iyi NFT yapma programlar arasında  NFT ART GENERATOR ’de bulunmaktadır. NFT üreticileri için özel yapılan ve tasarlanan bu yazılım sayesinde hiç kodlama bilmenize ihtiyaç kalmadan NFT üretebilirsiniz. Bunun yanı sıra Ethereum , Cardano veya Solana uyumlu olan verileri oluşturmanıza imkan tanır. Bu programın en önemli özelliklerinden birisi ise üyelik şartı bulunmaması.

INKSPACE

Hem ücretsiz hem de kaliteli NFT yapma programı arayışı içerisindeyken tercih edebileceğiniz diğer bir program ise Inkspace’dir. Bu program açık kaynaklı bir yazılımdır ve sayısız avantaja sahiptir. NFT sanatı, logo, broşür vb birçok alanda bu yüzden tercih edilir. Bu programın en büyük avantajlarından birisi ise sade ve basit bir arayüz, kolay kullanıma sahip olmasıdır. Üstelik WİN 7 ve üstü, Linux ve Mac işletim sistemleri içinde uygundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir